BAQ Komputery - Centrala                                                                            BAQ Knurów - oddział                                               ul. Prymasa Stefana Stefana Wyszyńskiego 10                                                          ul. 1-go Maja 7                                                                   44-100 Gliwice                                                                                                         44-109 Knurów                                                                Infolinia: 0801-011-122                                                                                    tel/fax- 032 235-13-26                                                    tel/fax: 032 331-36-14                                                                                                                                                                                        tel: 032 230-52-76                                                                                                                                                                                              Damian Michałowski: DamianM@laptop24h.pl                                            Tomasz Skibicki: knurow@laptop24h.pl         GaduGadu:3594256                                                                                 GaduGadu:9316859                                               Sylwester Foit: SFoit@laptop24h.pl                                                                                                                                   GaduGadu:3596840                                                                                                                                                                                            

Aspire one


Rewolucyjny netbook Aspire one firmy Acer, o przekątnej 8,9 cala i wyposażony w rozwiązania zapewniające zarówno rozrywkę, jak i moc obliczeniową, ustanawia nowy standard urządzeń przenośnych zapewniających łączność z siecią.

Funkcja SmartStart – uruchamianie systemu w zaledwie 15 sekund
Netbook Aspire one jest gotowy do pracy już po 15 sekundach od chwili włączenia (wersja z systemem operacyjnym Linpus™ Linux® Lite). To właśnie nazywamy inteligentnym rozruchem SmartStart. Gdy komputer jest włączony, jego obsługa jest wyjątkowo łatwa: ekran główny jest podzielony na cztery obszary zawierające wszystkie aplikacje potrzebne do komunikowania się, pracy, rozrywki oraz zarządzania plikami. Netbook Aspire one jest tak wyjątkowy, jak sposób posługiwania się nim, ponieważ użytkownik może dostosowywać aplikacje z ekranu głównego, tak aby odpowiadały indywidualnym potrzebom. Szybki, łatwy w obsłudze i niezwykle elegancki. Aspire one pozwala na zupełnie nowy styl życia.
 


Netbook w kolorze
białym lub niebieskim
do wyboru

Jest to najmniejszy z netbooków
zmieści się do kobiecej torebki ! ! !

Model: Aspire ONE A150-Bw
Procesor: Intel Atom N270 Processor (1.60 GHz)
Pamięć operacyjna
1024 MB DDR2

Dysk twardy
120GB SATA

Wyświetlacz: 8.9'' TFT WSVGA 1024 x 600
Crystal Bright
Sieć: Karta sieciowa LAN: 10/100BaseTX FastEthernet
Karta bezprzewodowa: Acer InviLink
WI-FI (standardy obsługiwane): IEEE 802.11b/g
Modem 56K V.92

Napędy: Brak napędu
Wprowadzanie danych: Touchpad, klawiatura
Max. pamięć RAM: 1536 MB
Porty: Słuchawkowe
Mikrofonowe
Wejście zasilania (DC-in)
USB 3x
Wideo analogowe VGA
Czytnik kart pamięci 5 in 1

Karta dźwiękowa: Intel High Definition Audio
Wbudowane głośniki stereo
Wbuowany mikrofon
Czas pracy na bateriach [h]: Litowo jonowa 3-cells 2200 mAh (3h pracy)
W zestawie: Kamera internetowa 0.3MP
Gniazdo Kensington

Wymiary [mm]: 249 x 195 x 36 mm
System operacyjny: Microsoft Windows XP Home
Waga [kg]: 1.26 kg
Gwarancja [m-cy]: 24 miesiące DOOR TO DOOR dla osoby prywatnej
Netbook fabrycznie zapakowany wraz z zasilaczem
instrukcjami i gwarancją
Dostępny od ręki !!!

 

Wizja: jedna idea
Jak wielka jest doskonałość? Jak mały jest ideał?
Netbook Aspire one jest wyposażony w wyświetlacz LCD CrystalBrite z podświetleniem LED, o przekątnej 8,9 cala i rozdzielczości 1024x600, który pozwala pogodzić czytelność obrazu z poręcznymi wymiarami. Ponadto, komputer jest wyposażony w zintegrowaną kamerę internetową CrystalEye™. Można powiedzieć, że netbook ma idealny kształt.


Moc: jedna energia
Moc przybiera wiele postaci. Często najmniejsze rozwiązania zapewniają największą wydajność. Aspire one jest wyposażony w procesor Intel® Atom™, zbudowany z najmniejszych na świecie tranzystorów i zaprojektowany specjalnie z myślą o zapewnieniu małego zużycia energii przy zachowaniu mocy i wydajności, które są potrzebne do swobodnej łączności.


Styl: wystarczy jedno spojrzenie
Styl jest jak podpis. Wyraża tożsamość, jest wizytówką osobowości. Styl mówi o świecie, z którego pochodzisz, o sposobie na życie, zarówno w sieci, jak i w rzeczywistości. To wszystko, co jest potrzebne, aby być sobą. Swój styl można wyrażać różnymi kolorami, z których każdy ma swój indywidualny charakter. Taki jest właśnie netbook Aspire one.


Odczucia: jedna wolność
Mniejszy od typowego terminarza i ważący mniej niż 1 kilogram (modele z modułem pamięci NAND flash), netbook Aspire one sprawia, że wolność jest w zasięgu ręki. Swoboda korzystania z sieci WiFi, WiMAX oraz 3G* pozwala odkryć nowe sposoby łączenia się, komunikowania się oraz współdziałania ze światem, o który się troszczymy. Poręczność i lekkość gwarantujące swobodę poruszania się. Wolność bycia sobą w każdym miejscu. (* Dostępność usług zależy od oferty operatorów.)


Wrażenia: pełna kontrola
Netbook Aspire one jest wyposażony w jeden z najbardziej intuicyjnych interfejsów użytkownika, którego obsługę można opanować w kilka sekund, a także w inteligentne oprogramowanie do pracy, rozrywki oraz łącznosci. Dlaczego? Ponieważ świat Internetu jest bardzo osobistym miejscem, które zmienia się przy każdym połączeniu, jednak zawsze pozostaje znajomy – jest przecież światem, który tworzysz. Jeden interfejs, cały świat do odkrycia. Dlaczego miałoby być inaczej?

 

                                                       Dane Sprzedającego                                                                              BAQ Sebastian Zawada                                                                                                                                                                                                                                             ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 10
44-100 Gliwice                                                                                                                                                                                                                                                                           Infolinia 0-801-011-122   tel./fax. 032 331-36-14   tel. 032 230-52-76 
Nr konta:
88 12404272 1111 0000 4839 3977  
Biuro: Sebastian Zawada 
sz@laptop24h.pl  gg:167348                                  Serwis: Paweł Ryba  serwis@laptop24h.pl  gg:4884489